Slide Expedition Vehicles Windows For

NASZE OKNA

DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Szyby z hartowanego szkła firmy „Optimal” zostały zaprojektowane z myślą o zastosowaniu w pojazdach wyprawowych i kamperach. Zapewniają one komfort nawet w ekstremalnych warunkach.

Szczegółowe objaśnienia i dane techniczne można znaleźć w naszej broszurze.

OTWIERANIE I WIETRZENIE

Zintegrowany z ramą mechanizm zawiasowy pozwala na płynną regulację pozycji otwarcia.
Dzięki temu okno może być otwierane w dowolnej pozycji.

CZYSZCZENIE

Dzięki systemowi otwierania zastosowanemu w naszych oknach, mycie powierzchni okiennych jest bardzo łatwe.

SZKŁO

Okna są podwójnie szklone bezpiecznym szkłem hartowanym. Szyba pokryta jest specjalną powłoką termiczną, a przestrzeń pomiędzy taflami wypełniona jest gazem szlachetnym Argonem.

NAJWAŻNIEJSZE

CECHY

– najwyższa jakość i eleganckie wykończenie dzięki zastosowaniu technologii cnc

– okno po zamontowaniu jest zlicowane z powierzchnią ściany zewnętrznej, co zabezpiecza je przed zaczepianiem o elementy zewnętrzne, takie jak np. gałęzie.

– wypełnione argonem szyby oraz zgrzewane ramy okien „Optimal” zapewniają doskonałą izolację termiczną i akustyczną, a podwójne uszczelnienie zapobiega problemom związanym z kondensacją pary wodnej.

– test przeprowadzony w komorze ciśnieniowej na wysokości do 10.000 m n.p.m. gwarantuje, że okna „Optimal” są wystarczająco wytrzymałe, by przetrwać wszystkie warunki panujące na ziemi.

– Dla zapewnienia wieloletniego, bezawaryjnego użytkowania oraz ochrony przed włamaniem, ramy okienne i skrzydła wyposażone są w specjalnie zaprojektowane zintegrowane ramy stalowe. Do stalowych ram przymocowane zostały wszystkie okucia okienne.

– wszystkie wzmocnienia i okucia wykonane są z materiałów takich jak stal nierdzewna, stal ocynkowana i aluminium dając najlepszą ochronę przed warunkami atmosferycznymi

– okno i roletę można wygodnie obsługiwać jedną ręką, a unikalna konstrukcja zapewnia bezstopniową regulację.

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

SIATKA NA OWADY

Najnowsza technologia pozwoliła nam na zastosowanie siatki przeciwpyłowej, która nie tylko chroni przed owadami, ale przede wszystkim przed alergenami unoszącymi się w powietrzu.

ROLETA I MOSKITIERA

Roleta zaprojektowana jako rama samonośna. Moskitiera skutecznie zapobiega przedostawaniu się owadów do wnętrza, a zastosowane zaciemnienie skutecznie zaciemnia wnętrze.

LAKIEROWALNA RAMA

Rama zewnętrzna może być pomalowana na dowolny kolor.